Prowadząc komis samochodowy należy korzystać z narzędzi, które dadzą Twojej firmie pełną kontrolę nad procesem pozyskiwania Klienta.

Wielu naszych Klientów zdało sobie sprawę że umieszczenie ogłoszeń na portalach jest drogie i mało skuteczne. Nie masz kontroli ani żadnej możliwości wejścia w interakcję z Twoim Klientem.

Dodatkowo korzystasz z rozwiązania masowego i to powoduje, że trafia do Twojego komisu Klient, który sortuje oferty po cenie a nie dba o jakość kupowanego pojazdu.

Zadaniem naszego systemu jest rozproszenie Twojej oferty w sposób zorganizowany. Nasz system promuje poszczególne grupy samochodów w lokalnych wynikach wyszukiwania i pozwala im zająć wysokie miejsca na frazy wyszukiwane przez Klientów z danego miasta np. "Używana Skoda Kraków".

Jak to się dzieje? Bardzo prosto - większość portali ogłoszeniowych korzysta z mechanizmu "daty ważności" ogłoszenia. Nie chodzi im przecież o to abyś jak najszybciej sprzedał samochód ale abyś jak najczęściej reaktywował ogłoszenie za dodatkowy abonament lub jednorazowy eksport.

Jak każdy nasz Klient zadałeś sobie pytanie co w tej chwili muszę zrobić?